جابجایی درب چوبی با ضد سرقت بدون تخریب و بنایی                          
4.6 (92.5%) 8 votes


معمولا بزرگ‌ترین مشکل برای تغییر درب های چوبی به درب های ضدسرقت مساله ی بنایی است. ما در ایمن درب این مشکل را حل کردیم. اگر  فضایتان برای نصب درب ضد سرقت در عرض کمتر از ۱ متر و ارتفاع کمتر از ۲۰۵ سانتی متر است درب چوبی‌تان را بدون تخریب و بنایی’ با درب ضدسرقت تعویض کنید. 
در اکثر ساختمان ها علاوه بر این که درب ایمن و مطمینی نصب نشده حتی ابعاد استاندارد نیز در زمان ساخت رعایت نگردیده است که باعث شده صاحب ساختمان حتی بعد ها نیز نتواند به راحتی به خرید و نصب درب ضد سرقت ایمن اقدام کند.
تیم فنی ایمن درب این اطمینان را به مشتریانش میدهد که با کمترین هزینه و بدون نیاز به بنایی درب واحد شما را با درب های ضد سرقت و با استفاده از چهارچوب های کشویی مطمئن تعویض نماید. 

البته شما تصمیم دشواری میگیرید به شما حق می دهیم . تعویض درب آپارتمان یا خانه ای که در آن اساسی  چیده اید کار مشکلی است.

 تصاویر زیر یکی از نمونه‌ کارهای ایمن درب است که بدون بنایی درب ساختمان با درب ضد سرقت تعویض شده است. تصویر اول از داخل واحد مسکونی و تصویر دوم از خارج واحد مسکونی و پس از تعویض درب است.

درب ساختمان قبل از تعویض

درب ساختمان قبل از تعویض

درب ضد سرقت علاوه بر ایجاد امنیت به زیبایی منزل و محل شما کمک می کند

تعویض درب بدون تخریب و بنایی با درب ضد سرقت

تعویض درب بدون تخریب و بنایی با درب ضد سرقت

 

درب ضد سرقت با چهارچوب کشویی قابل تنظیم با عرض دیوار ساختمان شما می باشد . این امر باعث میشود اثری از چهارچوب قبلی شما باقی نماند. از سمت داخل ساختمان شما نیز  پس از جابجایی نمای بهتری قابل دید باشد.

برای اطلاع از قیمت و سفارش با ما تماس بگیرید.

در مورد انتخاب مدل درب نیز شما صاحب اختیارید .چه دربی را میپسندید؟

دربهای ضدسرقت برجسته؟

دربهای ضدسرقت cnc؟

ما انتخاب طرح و جهت  بازشوی درب را به شما میسپاریم . تعویض و جابجایی درب را هم ما به عهده میگیریم . برای مشاهده درب های ضدسرقت اینجا را ببینید.

خوب مشکلی نیست؟ اگر سوالی دارید با این شماره ها با ما تماس بگیرید.

۰۲۱۶۶۶۲۳۲۸۴   02166602630  09123793086